PD HAKL


ORGANI PLANINSKEGA DRUŠTVA HAKL

Naslov društva: PLANINSKO DRUŠTVO HAKL SV. TROJICA
  Mariborska cesta 001, p.p. 12
  2235 Sv. Trojica v Slovenskih goricah
Društvena pisarna:

Mariborska cesta 001 (stavba kulturnega doma)

 

E – pošta: pdhaklsvtrojica@pzs.si

 

Spletna stran: www.drustvo-hakl.si

 

040 230 240 - predsednik

 

040 366 177 - tajnica

 

040 752 857 - blagajnik


UPRAVNI ODBOR:

predsednik

Drago Lipič

Pot v Dobravo 8

2235 Sv. Trojica

040-230240; Drago.Lipic@gmail.com

podpredsednik

Zdenko Simonič

Vzhodna ul. 36

2000 Maribor

041-675795; Zdenko.Simonic@gmail.com

tajnica

Stanka Senica

Lovska cesta 7 2234 Benedikt

040 366 177; senica957@siol.net

blagajnik

Janez Herič

Zg.Porčič 26

2235 Sv. Trojica

040-752857; Janezhericivan@gmail.com

član komisije plan. vodnikov-VK

Marjan Rebernik

Nikova ulica 16

2230 Lenart

041-446766; rebernikm@gmail.com

članica mladinske komisije-MK

Marta Jemenšek

Sp. Porčič 14/a

2230 Lenart

031-404390; Marta.Jemensek@guest.arnes.si

član

Janko Haložan

Cankarjeva 13

2235 Sv. Trojica

031-642596;  DekorHalozan@siol.net

članica

Marija Herič

Zg. Porčič 26

2235 Sv. Trojica

02-7207630; Janezhericivan@gmail.com

član

Marjan Črnčec

Srednji Gasteraj 11

2223 Jurovski dol

041 234 235; crn.transport@gmail.com

član

Feliks Perko

Cvetlična ulica 18

2235 Sv. Trojica

041-579415; Mizarstvo.Perko@siol.net

član

Jožef Šamperl

Kraigherjeva 1

2230 Lenart

031-430566; Samperl.Jozef@gmail.com

NADZORNI ODBOR:

predsednik

Tomaž Štumpf

Vukovski dol 45

2221 Jarenina

031-324162; Tomaz.Srumpf@gmail.com

članica

Jožica POBERŽNK

Orehovci 5

9250 Gornja Radgona

041 374 789; jocapob@gmail.com

članica Marina ŠKRABAN Novo naselje 19 2345 Bistrica ob Dravi 041 722 167; marina.skraban@gmail.com

ARBITRAŽA:

predsednik

Janko Haložan

Cankarjeva 13

2235 Sv. Trojica

031-642596; Janko.Halozan@gmail.com

član

Marjan Fištravec

 

2000 Maribor

 

član

Slavica Lipič

Pot v Dobravo 8

2235 Sv. Trojica

040-474220; Slavica.Lipic@gmail.com

 VODNIŠKA KOMISIJA:

načelnik

Marjan Rebernik

Nikova ulica 16

2230 Lenart

041-446766; rebernikm@gmail.com

članica

Darinka Krabmerger

Partizanska cesta 7

2230 Lenart

051 342-357; Kramberger.Darinka@gmail.com

član

Zdenko Simonič

Vzhodna ul. 36

2000 Maribor 041-675795; Zdenko.Simonic@gmail.com

član

Jožef Šamperl

Kraigherjeva 1

2230 Lenart

031-430566; Samperl.Jozef@gmail.com

KOMISIJA ZA PLANISNKE POTI -  MARKACISTI:

načelnik

Tomaž Šrumpf

Vukovski dol 45

2221 Jarenina

mark.kat.B

031-324162; Tomaz.Srumpf@gmail.com

član

Anžel Srečko

Kraljevci 5

9244 Sv.Jurij ob Ščavnici

vodnik PZS

041-775996

član

David Levačič

Vrtna ulica 3

2234 Benedikt

mark.kat.A

040 990 304, levacicdl@gmail.com

član

Lipič Drago

Pot v Dobravo 8

2235 Sv. Trojica

vodnik PZS

040-230240; Drago.Lipic@gmail.com

MLADINSKA KOMISIJA:

predsednik

Jemenšek Marta

Sp. Porčič 14/a

2230 Lenart

031-404390; Marta.Jemensek@guest.arnes.si

članica

Melita Kramberger

Banovska cesta 2 9241 Veržej

031-285186; Meli.Kramberger@gmail.com

članica

 

 

 

 

SEKCIJA PLANINCEV PRI DRUŠTVU UPOKOJENCEV SV.TROJICA:

vodja

Janez Herič

Zg.Porčič 26

2235 Sv. Trojica

040-752857; Janezhericivan@gmail.com

član

Janko Haložan

Cankarjeva 13

2235 Sv. Trojica

031-642596; Janko.Halozan@gmail.com

član

Lipič Drago

Pot v Dobravo 8

2235 Sv. Trojica

040-230240; Drago.Lipic@gmail.com

 


O PD HaklPohodi VodnikiFotografijePotopisStaro ‌  RaznoMladinski odbor  ‌ Markacijski odbor  ‌ Stare novice  ‌ Povezave  ‌ Knjige  ‌ Trgovine  ‌ Mali oglasi  ‌ Začetek